BOŽIČKOVANJE

V mesecu decembru je nekaj čarobnega. Svet je odet v soj tisočerih luči, ki prinašajo radost malim in velikim. Da iščejo srečo? Sreča se ne skriva v velikih stvareh … Glejte iskrico sreče – če dobro pogledamo, jo najdemo v drobnih dlaneh.

Ob iskricah sreče, otroške radosti, medsebojnega spoštovanja in topline smo v sredo, 21. decembra, preživeli čudovit praznično obarvan večer z Božičkom in posebnimi gosti. Z obiskom so nas počastili predsednica Državnega zbora gospa mag. Urška Klakočar Zupančič in poslanca g. Dejan Zavec ter g. Tomaž Lah. Otroke je obdaril Božiček, za dodatno presenečenje pa je poskrbel Lions club Primus Ptuj, ki je vzgojni skupini podaril televizor. Iskrena hvala! Na odru ni manjkalo otroške energije, ki se je izražala v glasbi, plesu, pesmi. Najlepše so prav te iskrice, ki jih učenci nosijo v sebi.